Ocenění eOsobnost: ředitelka CNPK v časopisu Moderní obec

„Příběhy vítězů, kteří posouvají digitalizaci české veřejné správy“ tak zní název článku v květnovém vydání časopisu Moderní obec, ve kterém je zmíněna i Jana Dubcová, ředitelka Centrálního nákupu Plzeňského kraje.

Získala ocenění eOsobnost eGovernmentu společnosti Gordic a v kategorii Kraje obsadila krásné třetí místo.

Ocenění si vysloužila za její přínos v rámci elektronizace a digitalizace veřejné správy, konkrétně za zajištění interního E-shopu, který slouží k jednoduché distribuci centrálně vysoutěžených komodit mezi organizace Plzeňského kraje. Slovy ředitelky Centrálního nákupu Mgr. Bc. Jany Dubcové: „Jedním z našich dosavadních největších úspěchů je bezpochyby zavedení modernizovaného a plně automatizovaného E-shopu, v němž si mohou všechny organizace Plzeňského kraje přímo od dodavatelů objednávat z celé škály centrálně vysoutěžených komodit.“

K získání ocenění přispěla ředitelka i implementací systému workflow pro administraci veřejných zakázek, jehož spuštění je na spadnutí. „Předpokládáme, že systém výrazně urychlí, zautomatizuje a zpřehlední naše procesy, a poskytne nám tak možnost využívat veřejné prostředky ještě efektivněji,“ uzavřela ředitelka.

Více najdete na stranách 29-30 a 34-36v časopisu Moderní obec, 05/2024.