Tým CNPK průkopníkem v rozvoji elektronizace a digitalizace veřejného zadávání

Časopis Moderní obec je odborným periodikem zaměřeným na veřejnou správu, které sleduje nejnovější trendy a inovace. V červencovém vydání patří čtyři stránky úspěchům Centrálního nákupu Plzeňského kraje (CNPK) v oblasti elektronizace a digitalizace veřejného zadávání.

Centrální nákup Plzeňského kraje se může pochlubit dlouholetou tradicí a mnoha úspěchy v administraci veřejných zakázek a centralizovaném zadávání. Jedním z našich nejvýznamnějších projektů posledních let je zavedení modernizovaného a plně automatizovaného E-shopu. Tento systém umožňuje organizacím v kraji snadno a efektivně objednávat různé komodity přímo od dodavatelů, což výrazně šetří čas a náklady.

Jsme známí naším inovativním přístupem a snahou o neustálé zlepšování procesů. Díky naší práci se Plzeňský kraj stal lídrem v oblasti elektronizace a digitalizace veřejných zakázek, což přináší mnohé výhody nejen pro kraj, ale i pro jeho obyvatele.

V článku ředitelka CNPK, Jana Dubcová, zdůrazňuje profesionalitu svého týmu a vybízí k využívání centrálních nákupů k administraci veřejných zakázek.

Pro více informací a podrobností o naší činnosti si přečtěte celý článek v časopisu Moderní obec 7/2024, stránky 21-24.